Blogger Widgets

středa 4. dubna 2012

GOJIRA oznámila tracklist, název a datum vydání nové deskyFrancouzská kapela GOJIRA, která patří mezi nejvýraznější a nejoblíbenější značky extrémní muziky posledních pěti let, nazvala svůj nadcházející počin L´Enfant Sauvage. Bude se jednat o debutovou desku u společnosti Roadrunner Records, bude obsahovat 11 metalových pecek a svět bude atakovat od 26. června. Název by se dal přeložit jako Divoké Dítě.

"Když jste muzikantem, nemáte nad sebou šéfa, který by vám říkal, co máte dělat, takže se musíte chovat zodpovědně," řekl zpěvák/kytarista/skladatel Joe Duplantier a osvětluje význam názvu desky. "Se svobodou přichází zodpovědnost, takže se sám sebe ptám ´Co je svoboda? Co to pro mě znamená?´, a L´Enfant Sauvage toto odráží. Není na to však odpověď. Je to právě jen o životě a otázkách."

Speciální sběratelský balíček L´Enfant Sauvage bude obsahovat dvě bonusové skladby a dvoubarevnou vinyl verzi nahrávky, a k tomu exkluzivní tričko. Předobjednávat bude v blízké době možno na stránkách gojira-music.com

Seznam skladeb na desce L´Enfant Sauvage bude vypadat následovně:

1. Explode
2. L’Enfant Sauvage
3. The Axe
4. Liquid Fire
5. The Wild Healer
6. Planned Obsolescence
7. Mouth Of Kala
8. The Gift of Guilt
9. Pain is a Master
10. Born In Winter
11. The Fall

Žádné komentáře:

Okomentovat