Blogger Widgets

pátek 3. srpna 2012

PARAGON přešli pod křídla Napalm Records


Německá power metalová kapela PARAGON podepsala smlouvu s Napalm Records. Pod tímto labelem vyjde na konci října jejich desáté studiové album nazvané Force Of Destruction.

CD bylo produkováno Pietem Sielckem (GAMMA RAY, BLIND GUARDIAN, IRON SAVIOUR) v hamburském Powerhouse. Na bonusové verzi skladby Blood & Iron se jako hostující vokál objeví Kai Hansen (GAMMA RAY, UNISONC) a Sielck.

Baskytarista skupiny Jan Bünning o Force Of Destruction dříve prohlásil: "Piet Sielck odvedl úžasnou práci. Podle mě to zní jako silnější a ´živější´ verze Revenge namíchaná s kytarovým zvukem Law Of The Blade. Prostě perfektní!

Náš kytarista Wolle (Wolfgang Tewes) napsal plno klasických věcí PARAGON a naše ´novorozeně´ Jan Betram vyčaroval spoustu skvělých kytarových partů. A Buschi (zpěvák Andreas Babuschkin) zraje jako víno - je pořád lepší a lepší a předvedl nejlepší výkon, jaký kdy udělal."

Tracklist nového alba PARAGON:

01. Last Day On Earth (intro)
02. Iron Will
03. Tornado
04. Gods Of Thunder
05. Bulletstorm
06. Blood & Iron
07. Blades Of Hell
08. Dynasty
09. Rising From The Black
10. Demon´s Lair
11. Secrecy

Cover artwork vytvořil opět Dirk Illing (SCORPIONS, RUNNING WILD), zatímco fotky udělal Stefan Malzkorn (GAMMA RAY, SAXON) a rozložení má pod dohledem Claudia von Bihl (Auburn Records, ACCEPT, ANVIL).

Line-up 2012:
Andreas Babuschkin - zpěv
Wolfgang Tewes - kytara, zadní zpěv
Jan Bertram - kytara, zadní zpěv
Jan Bünning - baskytara, zadní zpěv
Chris Gripp - bicí, zadní zpěv

Bünning kapelu PARAGON opustil v roce 2007 po nahrávání Forgotten Prophecies kvůli "hudebním rozdílům", ale v roce 2009 se ke skupině vrátil.


Žádné komentáře:

Okomentovat