Blogger Widgets

středa 9. května 2012

Tenacious D: Nové video k singlu "The Roadie" s Danny McBridem v hlavní roliJack Black a Kyle Gass aka Tenacious D se opravdu činí, po nedávno zveřejněném klipu k singlu "Rize of the Fenix," zde máme další nové video. Tentokrát si pánové na pomoc přizvali herce a komika Dannyho McBrida, kterého můžete znát například z filmu Princ a Pruďas a natočili společně vtipné video k dalšímu singlu jménem "The Roadie."

Klip začíná tím, že se D dotazují McBrida, který v klipu hraje vousatého "roadie" veterána Sebastiana, na jeho tour dovednosti, ten je začne oslňovat svým životopisem, který zahrnuje i štace s Van Halen, Metallicou nebo AC/DC.

Píseň sama vypráví příběh o nedoceněném roadie, což je člověk, který nastavuje osvětlení, kontroluje mikrofon a vytváří další jevištní kouzla, která jsou následně pro D zhodnocena jásotem fanoušků. Samozřejmě, že na D trochu žárlí. Sebastianovi se dostává malé odplaty, tahá z chlapců naoko peníze na zásoby chlastu nebo jim přivede po vystoupení do šatny "šťabajznu," která ještě pamatuje dobu dávno minulou.

Žádné komentáře:

Okomentovat