Blogger Widgets

čtvrtek 30. srpna 2012

LZZY HALE byla vyhlášena časopisem Revolver "nejžhavější hardrockovou kočkou" tohoto roku


Dle The Pulse Of Radio byla zpěvačka Lzzy Hale (Halestorm) jmenována magazínem Revolver "nejžhavější hardrockovou kočkou" tohoto roku. Lzzy obsadila první místo v 25 jmenném žebříčku. Druhá v pořadí skončila Amy Lee (Evanescence). Shodou okolností jedou obě dámy společné turné, v jehož průběhu došlo i na jejich duet s písní Break In. Třetí místo obsadila herečka a zpěvačka Taylor Momsen, tu můžete znát například ze seriálu Super Drbna (Gossip Girl). Například až na šesté pozici zakotvila Maria Brink (In This Moment), celou první desítku naleznete níže v článku. Samotné číslo magazínu s kompletními výsledky vychází 4. září.

Lzzy prohlásila, že je potěšena výsledkem hlasovaní a podala vlastní pohled na věc: "Můj názor je ten, že musíte být dobří v tom, co děláte, a to tím způsobem, že se lidé nepřijdou jen podívat na pěknou sexy tvářičku, kterou si fotí a natáčejí [směje se, vlastně jste dobří, tak si vás lidé zálohují]" říká a dále pokračuje. "Myslím, že většina z nás se opravdu snaží uplatnit svůj vzhled, ale víte, jste si jisti tím, že v první řadě jde o muziku a sex je až tou pověstnou třešničkou na dortu." A kdo si podle vás také zaslouží být v první desítce? O své tipy se podělte v komentářích.


TOP 10 "nejžhavějších hardrockových koček" dle magazínu Revolver:

01. Lzzy Hale (HALESTORM)
02. Amy Lee (EVANESCENCE)
03. Taylor Momsen (PRETTY RECKLESS)
04. Ash Costello (NEW YEAR'S DAY)
05. Brooklyn (PICTURE ME BROKEN)
06. Maria Brink (IN THIS MOMENT)
07. Kimberly Freeman (ONE-EYED DOLL)
08. Anissa Rodriguez (EYES SET TO KILL)
09. Alexia Rodriguez (EYES SET TO KILL)
10. Cristina Scabbia (LACUNA COIL)


2 komentáře:

  1. Cristinu Scabbiu vyššie a kde je Simone Simons?

    OdpovědětVymazat
  2. Předpokládám, že Simča je...pro mě trochu nepochopitelně...v té druhé desítce=o)....spíš by mě zajímalo kdy a jak se hlasovalo, nějak se to ke mně nedostalo a že bych věděl, pro koho hlasovat=o)

    OdpovědětVymazat