Blogger Widgets

neděle 29. dubna 2012

Info o soundtracku a novém filmu "Rock of Ages" s Tomem Cruisem v hlavní roliŘeč bude o soundtracku k připravované filmové adaptaci muzikálu z Broadwaye jménem "Rock of Ages." Ve filmu a na soundtracku se představí populární rockové písně ze 70. a 80. let, které nám zazpívají herci jako Tom Cruise, Catherine Zeta-Jones, Russell Brand či Julianne Hough. Tracklist můžete spatřit níže v příspěvku. Soundtrack vyjde 5. června, což je přesně deset dní před samotnou premiérou filmu v USA.

Tom Cruise ve filmu hraje postavu jménem Stacee Jaxx, což je stárnoucí muzikant, jehož dny největší slávy  jsou již dávno pryč. Ve filmu zazní např. DEF LEPPARD "Pour Some Sugar On Me", SCORPIONS' "Rock You Like A Hurricane", BON JOVI "Wanted Dead Or Alive" a STYX's "Renegade".

Kytarista Def Leppard Phil Collen nedávno řekl pro VH1 CLASSIC ROCK, že on a jeho spoluhráči z kapely se s Cruisem setkali a Tom se ukázal jako "extra-milý chlap." Collen dodal: " Zapůsobil na mě, protože předtím nikdy nezpíval a kvůli filmu podstoupil lekce zpěvu, které absolvoval 5 hodin denně po 5 dní v týdnu. Viděli jsme jeho vystoupení a byl prostě úžasný, takový trochu jiný Iggy Pop v nesmírně dobré kondici, naše reakce byla jenom, CO!?! Bylo to neskutečné a jeho výkon byl opravdu jako Iggyho, stala se z něj totální rocková hvězda." 

Režisér filmu Adam Shankman prohlásil, že Cruise se opravdu připravoval na svou roli s Axlem Rosem. "Tom spolupracoval s hlasovým pedagogem Axlem Rosem a to denně po pěti hodinách. Výsledek této spolupráce je více než vynikající."

Jak jsem již psal výše, soundtrack vychází 10. června, film si odbude premiéru 15. června v USA, čeští diváci se dočkají kino premiéry 9.8. a slovenští 2.8.2012.Tracklist: 

01. Paradise City (Tom Cruise) 
02. Sister Christian/Just Like Paradise/Nothin' But a Good Time (Diego Boneta) 
03. Juke Box Hero/I Love Rock 'N' Roll (Diego Boneta) 
04. Hit Me With Your Best Shot (Catherine Zeta-Jones) 
05. Waiting For A Girl Like You (Diego Boneta) 
06. More Than Words/Heaven (Diego Boneta) 
07. Wanted Dead Or Alive (Julianne Hough) 
08. I Want To Know What Love Is (Malin Akerman) 
09. I Wanna Rock (Diego Boneta) 
10. Pour Some Sugar On Me (Tom Cruise) 
11. Harden My Heart (Julianne Hough) 
12. Shadows Of The Night/Harden My Heart (Julianne Hough) 
13. Here I Go Again (Diego Boneta) 
14. Can't Fight This Feeling (Russell Brand) 
15. Any Way You Want It (Julianne Hough) 
16. Undercover Love (Diego Boneta) 
17. Every Rose Has Its Thorn (Diego Boneta) 
18. Rock You Like A Hurricane (Julianne Hough) 
19. We Built This City/We're Not Gonna Take It (Russell Brand) 
20. Don't Stop Believin' (Diego Boneta)Žádné komentáře:

Okomentovat