Blogger Widgets

čtvrtek 27. září 2012

Ryan McCombs a budoucí plány SOIL


Před dvěma dny Jake Serd a Ken Kirby z rádia 94.9 K-Rock vyzpovídali Ryana McCombse, bývalého zpěváka DROWNING POOL a stále současného frontmana SOIL

Ptali se ho na vztah s bývalými spoluhráči z DROWNING POOL téměř rok po odchodu ze skupiny. McCombs řekl: "Věci jsme úplně dodělali...Všichni jsme vyhořeli a v té době nevěděli co dál...Jakmile jsme se bavili o tom, že bych měl ze skupiny odejít, dokonce ani nevěděli, zda se bude někdy nahrávat další deska. Jsem rád, že to udělali, protože jsou prostě skvělá parta kluků. Vlastně jsme (SOIL a DROWNING POOL) odehráli společně festival v Michiganu před několika měsíci, který jsme typicky zakončili - já, Stevie (Benton, baskytara) a CJ (Pierce, kytara) jsme společně srostli. Takže věci jsou opravdu dobré. Myslím, že mezi námi není žádné nepřátelství, žádná zlá krev."

McCombs se také zmínil o budoucích plánech SOIL, které zahrnují nové studiové album, jehož vydání je předběžně plánováno na příští rok. Několik písní již bylo napsáno a zpěvák o nich říká, že "pokračují tam, kde Redefine (2004) skončilo. Miluji ten materiál, který píšeme a přesně tenhle pocit z toho chci mít," řekl. "Zároveň Redefine vyšlo před sedmi lety, takže jsem si jistý, že se něco změnilo."

Pokračoval slovy: "Mnoho fanoušků, které jsem potkal během několika minulých týdnů, říkali, že se cítili jako byste měli Scars (2001) a Redefine a s dalším se nedokázali smířit. Myslím, že kluci (z DROWNING POOL) udělali dvě opravdu dobrá alba (s jiným zpěvákem) po mém odchodu. Je to o názoru...Obvykle, když lidé poslouchají hudbu, první věc, kterou jejich uši zachytí, je vokál. Tím, co říkám, se nestavím na piedestal, ale zároveň je to prostě druh obchodní reality. Takže lidé říkali jak to bylo podobné s dalšími dvěma deskami DROWNING POOL (kde jsem zpíval)...což bylo v návaznosti na následující prví dvě alba SOIL, pokud jde o zvuk vokálu. A myslím, že tohle (album SOIL) bude jen další v řadě."

"Miluji ten materiál a mám z něj dobrý pocit. Doufám, že lidé, kteří milovali Scars a Redefine, uvidí tento přirozený vývoj."

Žádné komentáře:

Okomentovat